FK Bílov - Družstevník Děrné 4:18 (2:8), FK Bílov - Rozkvět Heřmanice 5:1 (4:1)

14.10.2015 10:04

O minulém víkendu se zrodili dva čtyřgoloví střelci. Jako první se čtyřikrát v dresu Bílova trefil za přípravku Jirka Prokop. Dvě hodiny po něm se vrátil do sestavy kapitán mužů David Bialek a návrat to byl famózní. V 55.vteřině jsme díky jeho dorážce vedli 1:0. Soupeř sice brzy vyrovnal, ale my měli v sestavě Davida a ten chvíli na to znova vrátil vedení na naše kopačky 2:1. Po půlhodině zahrával standartku Robin Kasprzyk a míč který nikdo netrefil zatočil k zadní tyči ...3:1. Osm minut na to soupeř sestřelil ve vápně Radima Hoblíka a David měl možnost završit hattrick, zkušeně prudkou střelou, umístěnou k pravé tyči zvýšil na 4:1. Ve druhé půli se toho moc nestalo, polevili jsme a hra byla oboustraně nemastná, neslaná. Ujal se až centr Petra Berkyho v 83.min. a k zakončení se nedostal nikdo jiný, než v ten den výborně hrající David a svou čtvrtou brankou uzavřel skóre utkání na konečných 5:1.