Bílov - Odry B

22.08.2010 16:03

V sobotu jsme sehráli zápas s béčkem Oder a od začátku bylo zřejmé kdo bude diktovat tempo hry. Bílov hrál od začátku až do konce alibisticky. Už v 11 minutě se hráči Oder prosadili a po hrubé chybě golmana vedli 1:0 . brance předcházely dvě tyčky které hosté nastřelili. do 20.min. to bylo už 2:0 pro hosty , domácí Bílov nechal soupeře zpracovat odražený míč a vystřelit. Střela to nebyla umístěná ale Míra po probdělé páteční noci neměl v sobotu svůj den. Soupeř do poločasu vstřelil i třetí branku a to nedal penaltu. V poločase druhém byla hra stejná a penalty ještě dvě , jednu hráči Oder proměnili a jednu ne . Avšak do konce zápasu stihli vstřelit ještě další dvě branky a můžem být rádi že jich nebylo víc. Konečné skore 0:5 hovoří za vše.