Bílov pokračuje ve zbírání bodů

13.06.2010 14:22

Po čtvrteční remíze s Jakubčovicemi nas čekal další soupeř , Heřmanice . Zápas začal opatrně z obou stran a krom zahrávaných rohů žádné vyložené šance nebyly. vyrovnaný zápas ale začínal nabírat na obrátkách a začali se množit přiležitosti ke vstřelení branky na obou stranách. Bohužel jako první vstřelil branku soupeř , krásným lobem přehodil našeho golmana a bylo to 0:1. Bílov se však nesložil tlačil se do utoku a po jednom z nich se prosadil probuzený střelec Robin Kasprzyk a bylo to 1:1.Se stejným výsledkem se šlo do kabin. Poločas druhý začal šokem.Po chybě stopera sme hned v první minutě druhého poločasu inkasovali podruhé 1:2 . Bílovští se snažili s vysledkem něco udělat , ale na kopačky se jim vkradla nervozita a byly z toho zbytečné ztráty míče.S blížícím se koncem zapasu jsme začali riskovat a soupeř měl možnost zvyšit na 1:3 , ale to by musel překonat dobře chytajícího Mirka kupku. V 85 minutě zahrával Bílov rohový kop a trenér hnal všechny do vapna i krajní obrance , kterým se tam moc nechtělo , hlavně Zdena Lopčík se tam ploužil tak pomalu že se na něj muselo několikrát zařvat ať tam jde. Došel tam a udělal dobře. Po zahraném rohu vznikla v pokutovém uzemí skrumáž ve které střílel Vojta řeháček , Robin Kasprzyk a snad ještě dva hrači , ale vše bylo zblokováno , až se míč po všemožných odrazech dostal ke Zdenovi a ten se s míčem nemazlil , napalil míč vší silou co to šlo a k radosti všech hráčů a fanoušků Bílova srovnal na konečných 2:2.