Další body !!!

11.06.2010 14:56

Ve čtvrtek 10.6. se dohrávalo odložené utkání s Jakubčovicemi B. Po sobotním výprasku každý čekal další nadílku , ale ta se k překvapení všech zučastněných na hřišti i mimo něj nekonala. Ba naopak , Bílov hrál jako vyměněný , vyrovnaná partie kdy místy bílovští borci měli chvílemi i více ze hry měla jen jednu chybičku.NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE !!! Trn v patě který nás tlačí celou sezonu . po mnoha neproměněných šancí přišel rohový kop , který zahrával Robin Kasprzyk a nekompromisně napálil míč na první tyč. Chvíli sem nevěděl co se děje a pak byl najednou míč v síti. tím se Robin dostal do trháku o nejlepšího střelce FK Bílov a vede tabulku střelců se třemi zářezy na svých kopačkách. Poločas skončil 1:0 a dal se očekávet tlak hostů v poločase druhém. Ten se však nekonal , Bílov hrozil dalšími šancemi a jen golman Jakubčovic držel svuj tým ve hře o body. David Bialek šel uplně sám na brankáže hostí , ale trestuhodně svou příležitost zazdil. Sejně tak i Honza Sokol který sehrál vynikající zapas , tak jako i ostatní. Blížil se konec utkání a soupeř se nezmohl na nic jiného než nakopávat míče které naši obránci s přehledem odvraceli.V tom Bílov udeřil podruhé. Nová akvizice v týmu se prosadil a zvýšil na neuvěřitelných 2:0 !!! . Jenže tím naši borci polevili a když ještě 5 min. před koncem vedli o dvě branky , tak během tří minut bylo srovnáno na 2:2 . První gol však padl z ofsidu a i když to pomezní signalizoval , tak rozodčího to asi vubec nezajímalo. Druhý gol padl po školácké chybě našeho brankáže který celý zapas chytal výborně a pak udělá takovou hloupost. Před utkáním si každý myslel že dostanem kotel , ale z průběhu utkání je konečná remíza 2:2 a jeden získaný bod pro nás ztráta.Šance že neskončíme po sezoně poslední však stále žije, momentálně nám chybí 2 body , tak hurá do zápasu s Heřmanicemi tuto sobotu , protože na ně máme !!!