FK Bílov - SK Velké Albrechtice 5:3 (1:0)

16.03.2015 11:47

V neděli 15.3. jsme si opět zahráli přípravné utkání. Soupeřem nám byli Velké Albrechtice a našim cílem bylo nedostat takový příděl, jako před měsícem, kdy nás rozstříleli 1:7 (1:1). Začátek utkání byl opatrný a žádné vyložené šance nepřinesl, pak už nějaké náznaky byly na obou stranácha a proměnit se podařilo jen jednu Tomáši Šablaturovi, takže poločas skončil 1:0 pro Bílov. Do druhé půle na nás Albre vletěli a hlavně Michal Vašek a Luboš Lindovský nám dělali problémy. Netrvalo dlouho a Albre nejen že vyrovnali, ale otočili průběh utkání na 1:2. My ale máme v týmu trpaslíka s kouzelnýma nohama a Honza Schmied rozjek koncert na jehož konci byl hattrick v jeho podání a na další gol nahrál svému parťákovi z dorostu Tomási Šablaturovi. Konečný výsledek 5:3 a podaný výkon potěšil, děkuji všem hráčům za odvedenou práci a je třeba potvrdit zlepšující se výkonnost v dalších zápasech.