Heřmanice - FK Bílov 3:1 (2:0)

15.10.2010 16:04

V dalším utkání se střetly týmy ze spodní poloviny tabulky a Bílov prohrál 3:1. začátek utkání byli mírně lepší domácí , ale k ničemu pořádnému se nedostali . Až chvíli před poločasem vstřelili gol z pokutového kopu a než sme se vzpamatovali , dostali sme druhý gol. Z naší strany stojí za zmíňku unik Pavla Otta , který se však neprosadil a krásné nůžky Lukáše Benedíka , jež byly lahůdhou pro oko diváka , avšak golman střelu chytil a nenechal našeho záložníka vyniknout. V poločase druhém sme byli vyrovnaným soupeřem. Na každé straně padla jedna branka , soupeř nastřelil 2 tyčky a mi promarnili 3 golové šance . Soupeř byl produktivnější a vprvním poločase mírně lepší , proto si zasloužil výhru a 3 body