Obrovské zklamání

19.06.2010 13:21

Ve čtvrtek jsme sehráli jak už je zvykem další odložené utkání. Soupeřem byly Vrchy a Bílov věřil že vybojuje nějaké bodíky do tabulky . Začalo utkání které ze začatku bylo vyrovnané a kromě několika rohů žádné vyložené šance nepřicházeli. Potom z ničeho nic zatáhl míč po lajně Lukáš Teichmann , prošel přes tři bránící hráče do vápna a přihrál na malé vápno před odkdytou branku míč Robinu Kasprzykovi , ale ten míč ani netrefil . Bílov tím ožil a získal herní převahu , kterou přetavil po průniku Kasprzyka do vapna v pokutový kop. Milan Herkomer si na penaltu věřil a s přehledem ji proměnil 1:0 . Těsně před poločasem unikl obraně Milan Herkomer obstřelil golmana , ale s ním i branku . Další zahozená golová šance která nás na konci utkání velmi mrzela. v poločase druhém byla hra obdobná , Bílov si vytvářel šance . Soupeř se dostaval jen k pokutovému uzemí ale tam nic nevymyslel , zato dva průniky obranou Vrchu a křižné míče které prošly celým malým vapnem zaváněli golem , ale to by tam musel někdo ten míč uklidit do branky. Po dalším takovém křižném míči se to nakonec povedlo a Čáp vstřelil svou první branku v dresu Bílva , 2:0 ! blížil se konec utkání a v posledních deseti minutách přišel neuvěřitelný kolaps. Vrchy zahrávali standartku a jeji exekutor poslal míč přesně k tyči 2:1 , chvíli na to chyba obrany a Míra at se natahoval jak chtěl na míč nedosáhl 2:2 , a aby sme si vypili kalich hořkosti až do dna tak těsně před koncem po rohovém kopu a zaváhání brankáře a obránce , nejmenší hráč Vrchů vstřelil vítěznou branku 2:3 . Takhle stratit podruhé ve dvou tydnech vyhrané utkání v posledních minutách je zdrcující a hráči i když makali a dali ze sebe vše , šli do šaten bez jediného bodu jako zpráskaní psy. V posledním utkání jedeme do Stachovic a tam vybojovat tři body a přeskočit Bravantice je jen snem , spíš utopii , ale nechme se překvapit , ve fotbale je možné vše !!!