Real Vrchy - FK Bílov 2:1 ( 1:0)

16.11.2010 14:14

V posledním zápase odehraném na podzim jsme zavítali na větrnou hůrku , do Vrchů. Terén na jakém sme hráli nebyl zrovna moc kvalitní . Hra po zemi , kterou jsme se chtěli prezentovat nám díky tomu moc nešla . Bylo vidět že domácí jsou na své hřiště zvyklí a vše hráli vzduchem . V prvním poločase měli díky tomu i herní převahu a zaslouženě vedli po prvním poločase 1:0 . V poločase druhém se hra varovnala a nám se podařilo po sražení našeho utočníka vyrovnat z penalty na 1:1 . Musím však říct že to bylo s odřenýma ušima , protože David Bialek to nekopl tak jak chtěl a jen se štěstím míč doputoval do branky. Jenže pak přišel konec utkání a naše bolest , poslední minuty zápasu nezvládáme a soupeř 5 min. před koncem vstřelil vítěznou branku na 2:1.