Šampioni turnaje v Kujavách

23.07.2013 13:41

Dne 13.7.2013 se Bílov účastnil již tradičně turnaje v Kujavách. Turnaje se účastnilo 11 mužstev rozdělených do dvou skupin. Bílov ve své skupině obsadil první místo po výhrách 10:0, 4:1, 6:2 a 7:4, ve čtvrtfinále se setkal se svým loňským sokem Sokolem Sosnová a přešel přes soupeře celkem lehce po výsledku 9:3, v semifinále si kluci poradili s týmem Alofok 3:1 a probojoval se do finále. To bylo divácky velmi atraktivní, Bílov se k údivu všech rychle ujal vedení když se 2x prosadil Jakub Poláček ( nejlepší střelec Bílova na turnaji s dvanácti brankami ) a do poločasu zvýšil na 3:0 ze standartky Jaroslav Nábělek. V závěru poločasu došlo ještě k potyčce a k vyloučení po jednom hráči na každé straně. V poločase druhém Kuba zvýšil na 4:0 a tím završil hattrick. Sopeř se nevzdal a v závěru korigoval výsledek dvěmi brankami na 4:2, ale víc už toho nestihl a tak Bílov dosáhl poprvé na celkové vítězství v turnaji.