TJ Slavoj Jeseník n. O. - FK Bílov 33:1 (18:0), TJ Sokol Kujavy - FK Bílov 1:2 (1:1)

22.09.2015 13:14

V Jeseníku zaznamenal jedinou trefu Radim Theimer a to po sólu Ríši Skotnici, který prošel přes tři hráče a naservíroval parádní přihrávku před branku Radimovi. Výsledek 33:1 vypadá děsivě, ale chce to čas a být trpěliví, na některých už je pomalu ale jistě fotbalovost vidět.

Muži zajížděli do nedalekých Kujav. Zápas začal nemastně neslaně ... a po prvních dvaceti minutách, kdy jsme byli slabším týmem, se do vyložené šance dostal Libor Návrat a zkušeně míč dostal za záda Filipa Sokola. Gól však nepomohl domácím, ale nám. Hned jsme zabrali a začali soupeře přehrávat. Šance na vstřelení branky se množily a brzy dal gol Lukáš Klein. Ten však nebyl uznán pro údajný faul. Chvíli na to šel sám na brankáře Jarek Nábělek, nečekaně... nedal a do poločasu byl pak ještě faulován ve vápně... píšťalka mlčela. Přesto jsme se ještě v první půli dočkali. Po několikátém roku a velkém závaru, kdy se postupně po sobě pokoušeli tři naši hráči propálit vše co před nimi stálo, se míč dostal k Pavlu Ottovi a ten nekonpromisní ranou pod břevno vyrovnal.V druhé půli byla hra obdobná a Bílov svého soupeře přehrával. Ten hrozil jen z brejků, které špatně řešil a proto se do vyložené šance už nedostal. Zato před brankou Kujav bylo horko. Jen né a né to tam padnout. Proto zaúřadovalo štěstí a po dalším rohovém kopu, krerý nebyl zrovna nejlépe kopnutý ... ve výsledku však lépe kopnutý být nemohl, protože tak trefit drn před prvním obráncem a přeskočením míče přes tři obránce i brankáře, Jarek Nábělek hlavou mezi nohama dalšího obránce rozvlnil síť domácí branky ...1:2. Šance na vstřelení třetí branky byly, nikdo se už ale mezi střelce nezapsal, ani Martin Laryš který po samostatném úniku z úhlu obstřelil brankáře i zadní tyč. Po této neproměněné šanci Rozhodčí Renáta Horáková utkání ukončila a my si připsali zasloužené tři body.