Libhošť - Bílov 29:1 (16:0) Tísek "B" - Bílov 3:5 (2:3)

07.09.2015 16:30

Přípravka zajížděla ke svému prvnímu zápasu do Libhoště kde jelo s týmem i cca 30 fanoušků z řad rodičů i zvědavců. Zápas jednoznačně ovládli hráči Libhoště a zvítězili v poměru 29:1. Zaznamenali jsme čestný úspěch v podobě jedné branky kterou vstřelil Ríša Skotnica. Začátky budou těžké, ale časem se hráči určitě zlepší a doženou i výškovou ztrátu, jen vytrvat :)

Muži hráli následující den a to na půdě ne zrovna oblíbených Lubojat ... v 5. minutě kopali domácí po ruce ve vápně penaltu a s přehledem proměnili. O 2.min. později jsme už slavili i my, to se trefil hlavou David Bialek a bylo srovnáno. Tento stav však vydržel jen další 2.min., po kose ve vápně jsme darovali domácím druhou penaltu a ti se znova ujali vedení 2:1. Jeden z domácíh hráčů inkasoval žlutou kartu za úmyslnou ruku a když ve 32.min. doško k šarvátce mezi našim kapitánem a už zmíněným domácím, který už žlutou měl, dostali oba po žluté a domácí provokatér se pakoval do sprch. S klidem na kopačkách si Bílov vytvářel možnosti ke vstřelení vyrovnávací branky, toho se do poločasu hosté dočkali ... a né jednou, nejprve po centru hlavičkoval do břevna Petr Berky a dobíhající Robin Kasprzyk nedal brankáři žádnou šanci, to běžela 38 min., ve 41.min už dorážel vypadnuvší míč do brány Petr Berky, do šaten se odcházelo za stavu 2:3. Druhý poločas začal tak jako skončil ten první, domácí se snažili se zápasem něco udělat, ale my hráli dobře kombinačně a Honza Sokol přeloboval domácího golmana v 57.min, 2:4. Uběhlo osm minut hry a ze standartní situace se po velkém přispění domácího obránce trefil Jaroslav Nábělek, 2:5. Domácím se pak povedlo trefit tyč z půlky hřiště, to když náš kapitán řval na brankáře ať míč nechá za a ten se snesl do tyčky a trefil Dominika do hlavy , naštěstí se míč odrazil od brány.Domácí prostřídali a ke konci se i dostávali do slibných situací ze kterých nakonec branky ze hry nedosáhli. Trefili se až 5.min. před koncem po standartní situaci kdy míč prošel zdí a Dominik Žižka, i když se natahoval jak jen mohl, brance nezabránil. Konečný stav tedy 3:5 pro Bílov.